Свята

  Стали доброю традицією наші свята – День  Ліцеїста, Новорічні та Різдвяні свята , День Св. Валентина , Козацькі забави,Свято вишиванки...Що за життя без свят?! І де можна показати себе як творчу особистість і яскраву індивідуальність, як не на концерті з нагоди свята?  Випробування сценою – це теж екзамен!   


ДЕНЬ ЛІЦЕЇСТА


Традиційне і неповторне свято, яке проводиться щороку наприкінці жовтня - День ліцеїста. До нього готуються всі - від першого до четвертого курсу.
Особливо хвилююча ця теорія для новоприбулих ліцеїстів. З цього часу - вони повноправні члени дружної ліцейської сім'ї. А знаменується свято урочистою подією - новоприбулі ліцеїсти дають клятву на вірність ліцею, їм вручаються посвідчення ліцеїста. Після урочистої частини - цікавий концерт, де розкривається безліч талантів, як серед старших учнів, так і серед новачків. Приємно, що про це свято не забувають і ті, хто вже закінчив наш ліцей.
"Альма матер" - гостинно відчиняє їм свої двері, а вони знову відчувають ту неповторну, теплу, дружню атмосферу, яка оточувала їх в стінах рідного ліцею.
 НОВИЙ РІК


Новий рік - завжди цікаве, веселе свято. Справжня ялинка, Дід Мороз,Снігуронька і звісно вистава! Новий рік ніколи не повторюється у своєму репертуарі. Щороку нова вистава, нові актори, нові таланти. Задовго до Нового року в ліцеї починається підготовка до нього: відбуваються конкурси на кращого Діда Мороза, кращий номер до концерту, краще оформлення кабінету… Святковий настрій панує в кожному кабінеті, в усіх приміщеннях.
Автори сценарію - самі ліцеїсти. Кожного наступного року сценарій не схожий на попередні - більш цікавий, насичений, динамічний. Щороку нові актори, нові таланти, нові враження. Безліч цікавих конкурсів: "Призів і жартів", конкурс "Карнавальних костюмів". Працює святкова пошта. Кожна група готує цікавий новорічний номер - пісню, танець, сценку із неповторного ліцейського життя. До кінця навчального року згадують учні це свято, його жарти, конкурси, свіжість аромату новорічної ялинки.


ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА


Одне із найяскравіших і найулюбленіших свят у ліцеї - “День Святого Валентина”. Його з нетерпінням чекають як ліцеїсти, що тільки знайомляться з традиціями ліцею, так і випускники, які впевнені, що цього дня на них чекають, їх пам’ятають. Це свято відзначається у ліцеї вже 20 років і за цей час стало традиційним. Якось, вивчаючи на уроці англійської мови тему “Свята Великобританії”, ліцеїсти запропонували провести свято закоханих і в ліцеї. І робота закипіла: написали оголошення, випустили газети, створили сценарій, провели конкурс “валентинок”, який став окрасою свята. Зберігається з тієї пори ця традиція. Щороку в лютому починається в ліцеї весна. Всі живуть, очікуючи свята. З любов’ю прикрашається зал, готуються номери художньої самодіяльності, а в святковий день працює пошта, в їдальні випікаються солодкі “серця”. Сценарій зазнає змін щороку: то “Любов з першого погляду”, то “Конкурс на кращу пару”, то ”Романтична подорож”. Але завжди це щось яскраве, незвичне та самобутнє: з конкурсами, призами, відчуттям близької зустрічі з дивом першого кохання.


 
 


Переглянути  Фотоальбом


КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ


Із здобуттям Україною незалежності зросла цікавість до української історії, культури, мистецтва, мови. У нашому ліцеї цьому аспекту приділяється значна увага. Адже ми готуємо не тільки майбутніх спеціалістів для різних галузей народного господарства, а й виховуємо патріотів рідної землі, покоління, якому утверджувати незалежність і будувати майбутнє. Тому й проводиться щорічно в стінах ліцею одне з найулюбленіших свят ліцеїстів. - "День Українознавства". Це завжди надзвичайно захоплюючі конкурси народної пісні, українського танцю, гуморесок, конкурс українських страв. “Козацькі забави” - складова частина великого свята української мови та українознавства в Технічному ліцеї Дніпровського району м. Києва. Були задумані як спортивний розділ святкової програми, але вийшли за його межі і переросли у самостійне дійство мужності, сили, краси та витривалості. У “Козацьких забавах” беруть участь всі навчальні групи ліцею і змагаються між собою в різних видах випробувань та звання чемпіона. Юнаки і дівчата виборюють право бути першими у бігові, стрибках, віджиманні, підтягуванні, піднятті гирі та ін. Але є і специфічні види змагань: “кидання довбні”, біг у лантухах, боротьба “вершників”, перетягування “поясів”. Там, де у групах за списком обмаль “козаків”, до справи беруться “козачки” і не поступаються у спритності представникам сильної статі. Свято обов’язково проходить на свіжому повітрі чудової травневої днини. Разом з ліцеїстами завжди учителі, педагоги-організатори: вони допомагають, радять, підтримують, вболівають. “Козацькі забави” - ще одна можливість зберегти зв’язок між поколіннями. Це свято, живе і неповторне, дозволяє ліцеїстам відчувати себе певним чином причетними до славної історії свого народу, його традицій.     

 СВЯТО ВЕСНИ ТА ПОКАЗ МОД


Щовесни в ліцеї Показ мод стає надзвичайною подією. Група модельєрів готується  до нього майже два роки. Практично кожна ліцеїстка цієї групи створює  цілу колекцію неповторних оригінальних моделей . Дівчата та хлопці з інших груп стають моделями для їх демонстрації. Ліцеїсти та педколектив створює неповторні тематичні сценарії до кожного свята, які б'єднують в одну гармонійну композицію художні номери та демонстрацію колекцій. Щорічно з захопленням та неприхованою заздрістю спостерігають ліцеїсти молодших курсів це ліцейське дійство. Свято збирає в стінах ліцею численних  гостей та випускників ліцею. Традиція приурочувати це свято до 8 Березня зародилася в перші роки існування ліцею . Свято ще ніколи нікого не залишило байдужим.
     


Переглянути фотоальбом