Ми – сильні! Ми – незламні! Ми – українці!

Картинка новин: 
Текст новости: 

15 липня у Верховній Раді України панувала атмосфера єднання та патріотичного піднесення!!! У стінах сесійної зали за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбулося нагородження юних джур – юнаків і дівчат – учасників Всеукраїнського етапу X ювілейної Всеукраїнської національно-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!!! – Джура 2018: Наддніпрянська Січ».

«Слава Україні!», «Героям слава!», Україна – понад усе!», «Українському козацтву – Слава! Слава! Слава!», «Душу – Богові, життя – Україні, честь – собі»!» – саме такі гасла лунали з вуст високопатріотичної молоді, сучасної молоді, яку поправу можна вважати гордістю України!

Пишаємося, що серед них рій «ДНІПРО» Технічного ліцею («Київ – 3») Дніпровського району!
Ось де була атмосфера та дух справжнього патріотизму! А ще безмежної та справжньої любові до свого краю та України!

Не потрібно далеко йти, щоби переконатись в цьому! Просто потрібно було бачити хлопців і дівчат, які пройшлися Хрещатиком, Алеєю Героїв Небесної сотні, вшанували Героїв хвилиною мовчання, виконали новий Гімн Збройних сил України «Зродились ми з великої години…». Це Гімн українських героїв, які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу! Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті!

Прикладом великого єднання та національно-патріотичної самосвідомості сьогодні були представники і органів державної влади, і діти, і громадські організації, і педагоги закладів освіти, і родини учасників гри!

Щира вдячність керівнику Технічного ліцею – Анатолію Андрієнку за підтримку юнаків та дівчат, керівнику рою  Андрію Манусі за патріотизм, сміливість, рішучість, мужність та витримку, взаємодопомогу, мега-відповідальність, згуртованість, дисципліну та, найголовніше, – любов до справи!!!

Щиро вдячні депутатові Київської міської ради Вадиму Васильчуку за підтримку Всеукраїнської національно-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасників районного етапу гри та системну підтримку розвитку національно-патріотичного виховання молоді!

Все залежить від виховання. У ранньому віці набагато легше полюбити свою Батьківщину, ніж у дорослому, тому треба виховувати це почуття у дітей вже з дитинства. Але навіть якщо ви самі не дуже навчені цьому, то старайтесь, змінюйтесь, це ніколи не пізно! Почніть цікавитись історією, культурою, поважайте традиції, підтримуйте українське та не будьте байдужими! Розпочніть з самих себе, і можливо, змінивши себе, колись ви зможете змінити інших!

Побувавши у атмосфері гри та єдності наших хлопців та дівчат, переконуємося: у нашої молоді є воля, козацький дух і жага свободи! Така нація – непереможна!

Ми – сильні! Ми – незламні! Ми – українці!

Довідково:
У славному стародавньому місті Переяслав-Хмельницький проходив 10-й ювілейний ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Джура 2018: Наддніпрянська Січ».
Для участі у заході до Київської області з’їхалися 27 найкращих роїв з усіх областей України та міста Києва. Достойно столицю представляли рій «Меч Арея» ліцею №208 Дніпровського району («Київ – 1») та рій «ДНІПРО» Технічного ліцею Дніпровського району («Київ – 3»). 
Протягом 14 днів юні джури змагалися за перемогу у 10 конкурсах, брали активну участь у різноманітних вишколах, майстер-класах, ватрах та гутірках, екскурсіях та екологічних акціях. 
Щиро вітаємо рій «Меч Арея» ліцею №208 Дніпровського району з абсолютною перемогою у конкурсі з перетягування линви (канату)!