Цікаві та пізнавальні канікули

Картинка новин: 
Новина: 

Цікаві та пізнавальні канікули

Текст новости: 

7-в клас відвідав сьогодні музей Історії Києва, де діти мали змогу відчути себе в ролі археологів та розповісти про свої знахідки на "конференції". Учням дуже сподобалось!

8-В клас відвідав Інститут ЕПОР ім. Кавецького НАН України. Крім цікавої екскурсії учні мали можливість провести власний експеримент по виділенню ДНК з бананів; готували рослинні препарати та досліджували їх під мікроскопом; а також познайомилися з найменшими мешканцями віварію.

Учні 8-А класу відвідали Музей мікромініатюр. Ми із задоволенням оглянули унікальні роботи Миколи Сядристого та пам'ятки архітектури Києво-Печерської лаври. Також ми помилувалися лівим берегом Дніпра та побували біля Меморіалу Вічної Слави.

Учні 8-Б класу відвідали Музей книги та книгодрукування. Учні змогли побачити найдавнішу та найбільшу, найкоштовнішу та найменшу книжки. З неабияким захопленням восьмикласники познайомилися із процесом друкування книжок. Протягом екскурсії ми ознайомилися з багатьма експонатами, які нагадували про нелегкі часи книгодрукування в ручну кожної сторінки. Отже, бережіть книжки!!!