Ланцюг єдності до Дня Соборності України в Технічному ліцеї

Картинка новин: 
Новина: 

Ланцюг єдності до Дня Соборності України в Технічному ліцеї

Текст новости: 

Ми всі одна сім’я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.Таким чином, вперше за шістсот років був зроблений серйозний крок до об'єднання більшості етнічних українських земель в єдину державу. День Соборності України почали відзначати на державному рівні з 1999 року, коли був підписаний відповідний Указ Президента України. Згідно з цим документом 22 січня - день, коли був проголошений Акт Злуки, встановлено Днем Соборності України.
27 років ми живемо на вільній землі, працюємо на користь незалежної держави, яка має свій Прапор, свій Герб та Гімн. Та найболючішою проблемою сьогодні залишається питання єдності та неподільності України. 
Нині їй знову доводиться боротися за свою єдність, волю, правду.
Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.