Канікули в чарівних Карпатах

Картинка новин: 
Новина: 

Канікули в чарівних Карпатах

Текст новости: 

    Група КІ-1 Технічного ліцею повернулась із казкових Карпат.

    «Їдучі в потязі додому, вирішуємо задачі з математики та смакуємо деталями незабутньої подорожі Карпатами, адже ми відчули себе героями казки "12 місяців", потрапивши в різні пори року: і в сніжки змогли пограти, і на сонечку погрітися, і насолодитися різноманітними барвами осінніх Карпат.
    Прогулялися вуличками Ужгорода, де влаштували справжнє "фотополювання" за маленькими пам'ятниками та відвідали Ужгородський замок, де нам пощастило побачити виставку "Корони світу".
    Потрапили в смт.Колочава до музею під відкритим небом "Старе село", де мали змогу посидіти за партами церковно-приходської школи 19 ст. Прогулялися замком "Паланок" в Мукачево, де дізналися історію життя сильної та вольової жінки - Ілони Зріні.
    Не дивлячись на слизьку дорогу, пішки дісталися до озера Синевір - серця Карпат. Дізналися історії життя ведмедів, які проживають в центрі реабілітації бурих ведмедів.
    Відвідали місто Хуст та піднялися до руїн Хустівського замку, а завершили нашу насичену та казкову подорож відвідуванням термального басейну в місті Берегово»
    Дійсно, краще один раз побачити красу наших рідних Карпат, ніж тисячу разів почути про неї
.