“Дніпро” - призер Всеукраїнського етапу гри “Сокіл” (“Джура”)

Картинка новин: 
Новина: 
“Дніпро” - призер Всеукраїнського етапу гри “Сокіл” (“Джура”)
Текст новости: 
    25 серпня рій “Дніпро” з Технічного ліцею повернувся з ІІІ Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбувся на Харківщині з 13 по 25 серпня. У грі приймали участь 24 найкращих рої, переможці обласних етапів гри.
    Протягом 12 днів юні джури не тільки змагалися, а й пройшли вишкіл таборового життя під палючим сонцем, гідний козацької доби. Чоти учасників гри здійснили ре...йд-похід у місто Мерефа, батьківщину відомого козацького отамана Івана Сірка, на полігоні Харківського авіаційного університету пройшли вогневу та тактичну підготовку з бойовими видами зброї та стрільбою, в Харківській академії національної гвардії України ознайомилися з сучасними видами озброєння та умовами навчання нацгвардійців.
    В напруженій боротьбі за нагороди проходили традиційні випробування: “Козацька смуга перешкод”, “Перетягування линви”, “Відун” (історичний конкурс), “Впоряд” (конкурс стройових прийомів), “Теренова гра” (тактична гра на місцевості з лазер-так), “Рятівник”, “Таборування”, “Стрільба з пневматичної гвинтівки”, “Ватра”, “Лава на лаву”, “Квест”, “Добре діло”.
    За підсумками змагань рій “Дніпро” став призером гри, виборовши перше місце у перетягуванні линви та по праву отримав титул найсильніших в Україні.
24 серпня всі учасники відвідали концерт "Океану Ельзи" на стадіоні "Металіст" у Харкові.
    Загальний залік у грі на цьому етапі не проводиться.