Благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая у стінах Технічного ліцею

Картинка новин: 
Новина: 

Благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая у стінах Технічного ліцею

Текст новости: 

Перед початком цього особливого заходу прес-сектором учнівського самоврядування був надрукований спецвипуск нашої ліцейської газети "Запрошуємо на благодійний ярмарок!"
    Учні, батьки та вчителі відгукнулися на цей заклик і довели, що в нашому закладі немає жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, (все виготовлене власними руками або за допомогою батьків).
    Неабияке захоплення викликали вироби, зроблені учнями: новорічні поробки, сувеніри, обереги, прикраси з бісеру. Все було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.
    Протягом ярмарку було зібрано 8552 гривні, на які ми плануємо придбати речі для дітей з дитячого будинку та допомогти бійцям АТО, адже в даний момент їм так потрібна наша допомога.
    Поспішайте робити добро - адже пройшовши повз, ви вже не зможете повернутися і допомогти!