ХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Картинка новин: 
Новина: 

  

Текст новости: 

 28 – 29 листопада 2014 року відбудеться ХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Модель ідеального суспільства за Шевченком: освітні ініціативи ЮНЕСКО задля гармонізації відносин у полікультурному світі відповідно до принципів «Нового гуманізму»

 Варто зазначити, що це – перша за останні 4 роки конференція такого масштабу, що проводиться у столиці України. Вже втретє організатором Всеукраїнської конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні є Гуманітарна гімназія «Гармонія» (м. Київ). Серед організаторів конференції – Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації. Учасники конференції у цей непростий для нашої держави час спробують звернутися до національного Пророка України – Тараса Шевченка, аби знайти у його творчості відповіді на питання про те, яким має бути ідеальне суспільство, що треба зробити для того, аби у нашій країні громадяни могли реалізовувати свої мрії. Особлива увага приділятиметься ініціативам ЮНЕСКО, спрямованим на вирішення найнагальніших потреб сучасності.

До участі в конференції запрошені Київський міжнародний університет, Освітній та культурний центр «Mistral» (м. Париж, Франція),  Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв України, а також представники асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні.

Програма конференції передбачає проведення пленарного засідання, молодіжної синквейн-естафети «Український проект», квест-туру «Україна – Шевченко – ЮНЕСКО» та роботу в комісіях.

В комісіях розглядатимуться питання:

  • «Роль жінки у суспільстві за Т.Г.Шевченком та гендерні ініціативи».
  • «Освіта як пріоритет розвитку суспільства: співзвуччя поглядів Т.Г.Шевченка та ЮНЕСКО».
  • «Міжнаціональний діалог – шлях до стійкого миру у суспільстві (заклики Кобзаря та досягнення ЮНЕСКО)».
  • «Боротьба Т.Г.Шевченка за дотримання природних прав людини та діяльність ЮНЕСКО у цій царині».

Урочисте відкриття конференції заплановане на 10.00. 28 листопада 2014 року. Місце проведення: Технічний ліцей (м. Київ, вул. Тампере, 9).

Додаткову інформацію можна отримати за тел.(044) 544-13-46 та на електронному ресурсі http://www.harmony-gymnasia.kiev.ua/.

З повагою,

Оргкомітет конференції