Благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая

    Сьогодні учні, батьки та вчителі нашого ліцею довели, що в нашому закладі немає жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у ярмарку, адже на меті була добра справа – допомогти діткам з дитячого будинку. Чого тільки не було на столах! На продаж виставили випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, (все виготовлене власними руками або за допомогою батьків).
    Неабияке захоплення викликали вироби, зроблені учнями: новорічні поробки, сувеніри, обереги, прикраси з бісеру. Все було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.
    Найактивнішими виявилися групи П-1 та П-2, а наші рекордсмени – 9-А клас (вторгували 1054 грн). Наші ліцеїсти відчули себе «миколайчиками» для діток, які так цього потребують!
    Протягом ярмарку було зібрано 8673 гривні, на які ми плануємо придбати необхідні медикаменти для дітей з дитячого будинку «Антошка», який знаходиться в Краматорську.
    Поспішайте робити добро - адже пройшовши повз, ви вже не зможете повернутися і допомогти!