До дня Збройних сил України та Дня волонтера

   У Технічному ліцеї м.Києва відбулася зустріч ліцеїстів з бійцями АТО, присвячена Дню Збройних Сил Україні! 
   В піснях, танцях, сценках знову і знову звучали слова: «Ми пишаємося вами», «Повертайся живим», «Ти – герой України!»
   На зустрічі були присутні учасники бойових дій, які відбуваються зараз на теренах нашої Батьківщини: Сорва Олександр Андрійович (батько нашого ліцеїста), Зинченко Сергій В’ячеславович, Касич Костянтин Павлович та Хапчик Микола Якович. А також Магурова Олександра – активіст та волонтер, з якою ми співпрацюємо вже не перший рік і кожного разу дивуємося: звідки стільки сил та натхнення у такої тендітної дівчини! 
   У жовтні та листопаді тривала акція по збору макулатури, а на виручені кошти ми придбали «зігрівайчики» для військових та передали їх Олександрою в зону АТО, а ще ліцеїсти підготували для воїнів листи та малюнки, а також солодощі.
    Сюрпризом для наших ліцеїстів стала демонстрація маскувальних костюмів солдатів, яку підготувала Олександра. 
    З нагоди свята вітаємо всіх, хто носить високе звання захисника Вітчизни та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. 
    Шлемо сердечні вітання ветеранам, волонтерам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам що захищають нас у цю нелегку для України пору, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя та злагоди Вам та Вашим родинам.