Участь Технічного ліцею в акції "Твори добро"

    23 березня Актив учнівського самоврядування Технічного ліцею на чолі із заступником директора з виховної роботи Сіренко Анною Сергіївною та куратором групи ТЕ-2 Грабовською Вікторією Олександрівною відвідали українських бійців у Центральному військовому клінічному госпіталі Києва.
    Коли потрапляєш на територію госпіталю, то розумієш, що твої власні проблеми такі мізерні в порівнянні з тим, що кожного дня доводиться переживати нашим бійцям, нашим захисникам. Ліцеїсти відвідали відділення терапії та гнійної хірургії та передали хлопцям на лікування кошти, які зібрали під час благодійного ярмарку в ліцеї. Познайомилися з Сергієм, Олександром та Миколою. У кожного своя власна історія за плечима, власний біль... так багато хотілося сказати їм, подякувати, але, потрапивши до палати, всі слова чомусь застрягли десь в горлі...
    "Ми щиро вдячні їм за жертовність, за те, що вони роблять для нас і бажаємо найшвидшого одужання!..."
    Також хочеться висловити величезну шану ще одній людині, з якою познайомилися учні, це волонтер-психолог, Руслана Безпальча, яка протягом двох років психологічно підтримує хлопців в декількох лікарнях, піклується про них, як мама.
   "Дякуємо Вам за час, проведений разом, за ту величезну та непосильну роботу, яку Ви виконуєте кожного дня! Сподіваємося, що ще не раз зустрінемося з Сергієм та Миколою!"