Ліцеїсти завітали на кафедру біотехнології і мікробіології НУХТу

    У ХХІ столітті, яке є ерою інформації, вкрай необхідно дізнаватися про важливі факти першими. І звісно, юнакам і дівчатам, які мають хист до вивчення хімічних і біологічних наук цікаво і корисно дізнатися, де вони надалі зможуть розвивати свої уподобання. Як поєднати улюблені шкільні предмети з вибором майбутньої професії.
   Все це учні 10-го класу з поглибленим вивченням хімічних та біологічних дисциплін Технічного ліцею м.Києва змогли зрозуміти під час ознайомлювальної екскурсії по кафедрі біотехнології і мікробіології Національного університету Харчових Технологій. Адже саме таких абітурієнтів, закоханих у вивчення світу живого і обізнаних у тонкощах хімічних перетворень, з нетерпінням чекають на кафедрі.
    Екскурсію провела доцент кафедри БТМ Вікторія Олегівна Красінько, яка переконала учнів у тому, що біотехнологія – це правильний вибір майбутньої професії, це – можливість здобути відразу три освіти: інженерну, біологічну і хімічну, це – гарантія отримати цікаву високооплачувану роботу по закінченні навчання.
    Учні мали можливість поринути у навчальний процес і познайомитися з процесами мутагенезу, завітавши до мікробіологічної лабораторії, де як раз проходило лабораторне заняття з дисципліни «Генетика». Доцент кафедри БТМ Оксана Ігорівна Скроцька дуже цікаво розповіла про можливості генетики у створенні мікроорганізмів із бажаними ознаками.
    Школярі мали можливість поспілкуватися із студентами 3-го курсу. І на традиційне питання, чи важко навчатися, отримали подвійну відповідь: чоловіча половина групи третьокурсників зізналася, що важко, а ось дівчата відповіли, що – ні.
    Учнів супроводжували: учитель біології Лариса Миколаївна Гоменюк та класний керівник 10-го класу Наталія Віталіївна Кулеш. До речі, аж чотири талановитих вихованця Наталії Віталіївни, випускники 2015 року, стали першокурсниками нашого факультету, студентами-біотехнологами. А з Ларисою Миколаївною ми активно і залюбки співпрацюємо. Під її активним керівництвом та за консультативної допомоги доцента кафедри бітехнології і мікробіології Світлани Миколаївни Тетеріної у минулому році на базі кафедри була успішно виконана та зайняла 3 місце на міському рівні конкурсу МАН робота учениці, нині вже 11-го класу, Катерини Свірської. Саме Ларисі Миколаївні ми маємо дякувати за ґрунтовну біологічну підготовку випускників Технічного ліцею.
    Бажаємо учням Технічного ліцею успіхів у навчанні і чекаємо у лавах студентів, а учителям – творчої наснаги і нових професійних досягнень!