Гуртки

   Г Р А Ф І К

роботи спортивних секцій  в Технічному ліцеї міста Києва у 2019-2020 навчальному році


Назва секції

Керівник секції

Режим роботи гуртка

Кабінет

Керівник гуртка

дні

 

години

ЗФП (атлетизм)

Вів.,

Чт.,

15:45-17:45

15:45-17:15

тренажер.зала

тренажер.зала

Циганок Петро Васильович

Волейбол

Пн.

Ср.

 

15:45-17:45

15:45-17:15

 

спорт. зала

спорт. зала

 

Циганок Петро Васильович

Студія спортивного танцю

гурт «Кураж»

Пн. (І гр.),

(ІІ гр.)

Вт. (І гр.),

(ІІ гр.)

Ср. (І гр.),

(ІІ гр.)

Чт. (І гр.),

(ІІ гр.)

Пт. (І гр.),

(ІІ гр.)

15:45-17:15

17:15-18:45

15:45-17:15

17:15-18:45

17:15-18:00

15:45-17:15

15:45-17:15

17:15-18:00

14:30-16:00

16:00-17:30

актова зала

актова зала

спорт. зала

спорт. зала

тренажер.зала

актова зала

актова зала

спорт. зала

актова зала

актова зала

Вовк Катерина Сергіївна

Туристсько-краєзнавча секція

                 Вт.,

                 Пт.

 

15:45-17:15

15:45-17:40

каб. №14

каб. №14

Грабовська Вікторія Олександрівна

ЗФП  з  елементами  гімнастики   « йога »

                  Пн.

                  Ср.

15:45-17:15

15:45-17:40

тренажер.зала

тренажер.зала

 

Грабовська Вікторія Олександрівна


Г Р А Ф І К

роботи творчих та спортивних секцій в Технічному ліцеї міста Києва у 2019-2020 навчальному році

 

Назва гуртка

Режим роботи гуртка

Кабінет

Керівник гуртка

дні

години

Естрадно-вокальна студія «Юність»

Вт.,Чт.,

Пт.

15:45-18:45 15:00-15:45

актова зала

Шандро Юлія Михайлівна

Акторська майстерність

Пн.,Ср.,

Пт.

15:45-18:00

 

актова зала

Шандро Юлія Михайлівна

Студія «Юний режисер»

 (ДТЛ відео)

Вт.,

Пт.

15:45-17:15

15:00-16:55

 

33а

Кудрявцева Юлія Геннадіївна

« Моделювання  іграшки - сувеніру»

Вт.,

Чт..

16:30-18:00

16:30-18:25

каб. №11-12

Бідна Тетяна Михайлівна

“Військово-патріотичний” –

           «Джура»

 

Пн.,

Ср.,

Чт.

15:45-18:00

15:45-18:00

15:45-18:00

 

        каб. №15

        каб. №15

        каб. №15

Мануха Андрій Іванович