Досягнення

Щороку практично всі випускники ліцею стають студентами BH3. Так протягом 1994-2012 років із стін ліцею було випущено 2887 ліцеїстів. Із них студентами денної форми навчання вищих навчальних закладів у рік закінчення ліцею стали 2823 випускники.

Про це свідчать такі цифри :

  • 1994 рік - 128 випускників        -     119 студентів
  • 1995 рік - 162 випускники         -     151 студент
  • 1996 рік - 180 випускників        -     172 студенти
  • 1997 рік - 147 випускників        -     146 студентів
  • 1998 рік - 180 випускників        -     173 студенти
  • 1999 рік - 180 випускників        -     172 студенти
  • 2000 рік - 172 випускники         -     166 студентів
  • 2001 рік - 139 випускників        -     137 студентів
  • 2002 рік - 163 випускники         -     160 студентів
  • 2003 рік - 158 випускників        -     156 студентів
  • 2004 рік - 165 випускників        -     164 студенти
  • 2005 рік -  207 випускників       -     203 студенти
  • 2006 рік - 158 випускників        -     158 студентів
  • 2007 рік - 151 випускник           -     151 студент
  • 2008 рік-  115 випускників        -     115 студентів
  • 2009 рік - 137 випускників        -     136 студентів
  • 2010 рік - 145 випускників        -     145 студентів
  • 2011 рік -  56 випускників         -      56 студентів
  • 2012  рік - 144 випускники        -     143 студенти
  • 2013 рік -  107 випускників       -     107 студентів
  • 2014 рік -  115 випускників        -    115 студентів
  • 2015 рік -  107 випускників        -    108 студентів 

Основна маса випускників ліцею стає студентами НТУУ"КПІ (більше 50%), Національного Університету технологій та дизайну (близько 20-25%) та Національного Університету харчових технологій(близько 20-25%) відповідно до угод про співробітництво із цими вузами. Приблизно 5-6 % випускників ліцею вступають на навчання до інших вузів України та зарубіжних країн. Із усіх випускників ліцею (2887 осіб) тільки 8 не продовжили навчання взагалі.

Абсолютна більшість випускників навчаються у вищих навчальних закладах за рахунок державного замовлення, тобто безкоштовно.


Випускники ліцею, які набрали 200 балів на ЗНО

РІК

ПРІЗВИЩЕ ПРЕДМЕТ
2008 Головня Ірина  математика
2008 Стратієвська Наталія математика
2009 Денисова Олександра математика
2009 Дроздовський Вадим математика
2009 Пясецький Руслан математика
2009 Цибульська Марина математика
2010 Вишневський Ростислав математика
2010 Воронін Роман математика
2011 Петльована Марія математика,українська мова
2011 Дерманська Наталія математика
2011 Череда Григорій математика
2012 Білоус Альона Математика
2012 Корнієнко Іван Математика
2012 Іванюха Юлія Математика
2012 Сокур Богдан Математика
2012 Павлик Владислав Математика
2012 Макаренко Антон Математика
2012 Колонюк Андрій Математика

2012

2013

2013 

2013

2013

2013

2015

2015

2015

2015

2015

2015

2015

2015

2015

2015

2015

2015

2015

Ставицький Юрій

Гілляка Максим

Зоц Данієль

Прудніков Артем

Ткаченко Марія

Омельченко Павло

Братусь Олександр

Монастирський Олег

Власюк Антон

Гребенюк Андрій

Дубіна Анастасія

Литвинюк Дмитро

Монастирський Олег

Тернопольська Світлана

Рухлядєва Валерія

Братусь Олександр

Марценюк Віктор

Скребцова Анастасія

Якушева Катерина

Математика

Математика

Математика

Математика

Українська мова

Англійська мова

Українська мова

Фізика

Математика

Математика

Математика

Математика

Математика

Математика

Математика

Математика

Математика

Математика

Математика

 

Вітаємо призерів

районного етапу конкурсу-захисту 

 

 науково-дослідницьких робіт МАН у 2016-2017 н.р. 

ПІБ ліцеїста   група секція місце ПІБ учителя

Білий Ілля Олексійович

 ПМ-2

історія України

І  Жебель А.А.
Оконь Сергій Сергійович  9-Б історія краєзнавства ІІІ  Жебель А.А.
Фазли Максим Олександрович 9-Б історія України ІІІ Жебель А.А.
Вергун Марія Олександрівна 9-А історія України І Жебель А.А.
Варавін Грирорій Олегович 9-Б Всесвітня історія ІІІ Жебель А.А.
Квятковська Катерина Евгенівна  П-1 географія та ландшафтознавство ІІІ  Палант Л.М.
Крижанівський Дмитро Ярославович  ІТ-1 технологічні процеси та перспективна технологія ІІ  Петренко А.М.
Буханевич Родіон Михайлович  КС-2 технологічні процеси та перспективна технологія ІІІ  Новикова Т.Л.
Божко Владислав Вадимович  ПМ-2 матеріалознавство І  Ущаповська О.І.
Волков Роман Вячеславович  Т-1 матеріалознавство ІІ  Прущик Т.В.
Гальчинська Марія Андріївна  9-В екологічно безпечні технології ресурсозбереження ІІІ  Прозоровська Н.П.
Коцюба Анна Володимирівна  Т-1 екологічно безпечні технології ресурсозбереження ІІІ  Прущик Т.В.
Олійник Сергій Анатолійович  8-Б комп'ютерні системи та мережі І   Стеценко А.І.
Коваленко Олександра Миколаївна  9-Г

комп'ютерні системи та мережі

І   Кузьменко А.В.
Лазуренко Валерій Володимирович  9-Г комп'ютерні системи та мережі ІІ  Кузьменко А.В.
Отрохов Тимофій В'ячеславович  9-Г комп'ютерні системи та мережі ІІ  Кузьменко А.В.
Митрофанов Олег Андрійович  ІТ-1 комп'ютерні системи та мережі І  Кузьменко А.В.
Тімофєєв Сергій Денисович  8-А безпека інформаційних та телекомунікаційних систем І  Рибак О.С.
Северин Юрій Юрійович  8-Б технології програмування І  Стеценко А.І.
Мудрицька Анастасія Сергіївна  8-А технології програмування ІІ  Рибак О.С.
Сингаївський Назарій Андрійович  9-Б технології програмування І  Кузьменко А.В.
Пустовіт Микола Тарасович  8-Г інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту І  Кузьменко А.В.
Фурса Анжеліка Артурівна  9-А інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту І   Кулеш Н.В.
Жилко Владислав Констянтинович  9-Г  інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту І  Кузьменко А.В.
Дарменко Марія Володимирівна 9-Г  інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту ІІ  Кузьменко А.В.
Ізварін Євген Ігорович  9-Б  інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту ІІ   Кузьменко А.В.
Клебанов Андрій Юрійович  ІТ-1  інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту І  Кузьменко А.В.
Перетятько Ілля Олегович  8-А  Internet- технології та WEB дизайн І   Рибак О.С.
Михайлова Ілона Олегівна  9-В  Internet- технології та WEB дизайн І  Кулеш Н.В.
Заворотинський Максиміліан Віталійович  9-В  Internet- технології та WEB дизайн ІІ   Кулеш Н.В.
Середюк Кирил Юрійович  9-А  Internet- технології та WEB дизайн ІІ   Кулеш Н.В.
Шкарупа Ганна Вадимівна  9-Г  Internet- технології та WEB дизайн ІІ   Кузьменко А.В.
Крижанівський Дмитро Ярославович  ІТ-1  Internet- технології та WEB дизайн І  Кузьменко А.В.
Троян Олександр Сергійович  ІТ-1  Internet- технології та WEB дизайн ІІ  Кузьменко А.В.
Добровольський Ігор Сергійович  ПМ-2  Internet- технології та WEB дизайн І   Рибак О.С.
Кирпенко Тимофій Дмитрович  8-Г  мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми І  Кузьменко А.В.
Маслюк Ірина Андріївна  8-А  мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми ІІ   Рибак О.С.
Гур'єва Богдана Єгорівна  9-А  мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми І  Кулеш Н.В.
Іванов Андрій Олексійович  9-А  мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми І  Кулеш Н.В.
Омельченко Денис Вадимович  9-А  мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми ІІ  Кулеш Н.В.
Козак Максим Сергійович  ІТ-1  мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми І Кузьменко А.В. 
Божко Владислав Вадимович  ПМ-2  мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми І  Рибак О.С.
Пустовіт Микола Тарасович  8-Г  журналістика І  Кузьменко А.В.
Митрофанов Олег Андрійович  ІТ-1  журналістика ІІ  Кузьменко А.В.
Восковий Владислав Володимирович  Т-1  експериментальна фізика І  Прущик Т.В.
Фурса Анжеліка Артурівна  9-А  хімія І  Божок О.А.
Балидіна Дар'я Русланівна  Т-1  хімія ІІ   Божок О.А.
Божок Артем Валерійович  П-1  хімія І  Божок О.А.
Синяк Владислав Юрійович  Т-1  хімія ІІІ  Божок О.А.
Косюхно Оксана Борисівна  9-Г  медицина ІІ   Гоменюк Л.М.
Лобода Ірина Миколаївна  9-Б  екологія рослинного світу  І  Гоменюк Л.М.
Худзік Анастасія Вадимівна  10-Г  екологія рослинного світу  І  Гоменюк Л.М.
Німченко Анастасія Русланівна  9-Б  екологія рослинного світу  І  Гоменюк Л.М.
Волков Ілля Вячеславович  Т-1  аерофізика та космічні дослідження  І  Прущик Т.В.

 


Вітаємо

призерів районного етапу 

 Всеукраїнської учнівської олімпіади в 2016-2017 н. р.

 

ПІБ ліцеїста група місце предмет ПІБ учителя
Бондар Максим   КС-2  ІІ   інформатика Косінова Н.О.
Добровольський Ігор  ПМ-2  ІІ   інформатика Рибак О.С.
Божко Владислав  ПМ-2  ІІ   інформатика Рибак О.С.
Коротич Максим  ПМ-2  ІІ   інформатика Рибак О.С.
Миронюк Тарас  П-1  ІІ  інформатика Скляр І.В.
Будаєв Артем   П-1  ІІІ   інформатика Скляр І.В.
Коваленко Максим  8-А  ІІ  веб-дизайн Рибак О.С.
Бунаков Михайло  8-А  ІІІ   веб-дизайн Рибак О.С.
Заворотинський Максиміліан  9-В  І  веб-дизайн Кулеш Н.В.
Оконь Сергій   9-Б  ІІ  веб-дизайн Кузьменко А.В.
Пилипченко Іван   9-В  ІІ  веб-дизайн Кулеш Н.В.
Степаненко Микола  9-В  ІІ  веб-дизайн Кулеш Н.В.
Варавін Григорій  9-Б ІІІ   веб-дизайн Кузьменко А.В.
Троян Олександр  ІТ-1  І  веб-дизайн Кузьменко А.В.
Дмитрієва Маргарита  ІТ-1  ІІ  веб-дизайн Кузьменко А.В.
Подлєсних Сергій  П-1  ІІ  веб-дизайн Кузьменко А.В.
Коротич Максим  ПМ-2  ІІ  веб-дизайн Рибак О.С.
Кирпенко Тимофій    8-Г   І  офісні технології Кузьменко А.В.

Гаврилкін  Андрій

  8-А  ІІ  офісні технології  Рибак О.С.
Заводний Олексій   П-1   І  офісні технології  Кулеш Н.В.
Іванченко Юлія  ІТ-1  ІІ  офісні технології  Кулеш Н.В.
Заярнюк Максим  ІТ-1   ІІ  офісні технології  Кузьменко А.В.
Боренко Олександр  КІ-1  ІІІ  офісні технології  Кулеш Н.В.
Мачехін Микита  П-2   І  офісні технології Скляр І.В.
Шкаровська Наталія  КС-2   І  офісні технології Косінова Н.О. 
Ярема Сергій  П-2   І  офісні технології Скляр І.В.
Синиця Анна   П-2  ІІІ  офісні технології Скляр І.В.
Мурадов Ігор  КС-2  ІІ  офісні технології Косінова Н.О.
Тімофєєв  Сергій    8-А  ІІ  офісні технології Рибак О.С.

Вербіян Володимир

 8-А  ІІІ  комп’ютерна графіка Рибак О.С.
Зубар Ольга  8-В  ІІІ  комп’ютерна графіка Стеценко А.І.

Михайлова Ілона

 9-В  ІІІ  комп’ютерна графіка Кулеш Н.В.
Варавін Григорій  9-Б  ІІІ  комп’ютерна графіка Кузьменко А.В. 
Шкарупа Ганна  9-Г  ІІІ  комп’ютерна графіка  Кузьменко А.В.
Рябоконь Соф'я  ІТ-1  І  комп’ютерна графіка  Кузьменко А.В.
Берлоус Валерій  КС-2  ІІ  комп’ютерна графіка  Рибак О.С.
Берчук Катерина КС-2   ІІ  комп’ютерна графіка  Рибак О.С.

Бунаков Михайло

 8-А  І  комп’ютерна анімація  Рибак О.С.
Куліш Олександра  8-А  ІІ  комп’ютерна анімація  Рибак О.С.
Мудрицька Анастасія  8-А  ІІІ  комп’ютерна анімація  Рибак О.С.
Заярнюк Максим  ІТ-1  І  комп’ютерна анімація  Кузьменко А.В.
Боршош Олександра  ІТ-1  І  комп’ютерна анімація  Кузьменко А.В.
Козак Максим  ІТ-1  ІІ  комп’ютерна анімація  Кузьменко А.В.
Будаєв Артем  П-1  ІІ  комп’ютерна анімація  Скляр І.В.
Зейдліць Тетяна КС-2   ІІ  комп’ютерна анімація  Рибак О.С.
Берлоус Валерій  КС-2  ІІ  комп’ютерна анімація  Рибак О.С.
 Сюмар Катерина  7-А  ІІ  українська мова  Ходарченко О.І.
 Галайчук Антоніна  8-Б  І  українська мова  Зенкова І.А.
 Гаврилкін Андрій  8-А  ІІІ  українська мова Сірош О.М. 
 Вергун Марія  9-А  ІІ  українська мова Сірош О.М. 
 Двіжона Богдан  КС-2  ІІ  українська мова  Зенкова І.А.
 Величко Таїсія  П-2  ІІІ  українська мова  Зенкова І.А.
 Кирпенко  Тимофій  8-Г І  біологія  Гоменюк Л.М.
 Вербіян Володимир  8-А І  біологія  Гоменюк Л.М.
 Олизько Михайло  8-Б  ІІ   біологія  Гоменюк Л.М.
 Молодан Анастасія  8-А  ІІІ   біологія  Гоменюк Л.М.
 Гур'єва Богдана  9-А  І   біологія  Гоменюк Л.М.
 Підлетейчук Анна  9-В І   біологія  Гоменюк Л.М.
 Іванов Андрій  9-А   ІІІ   біологія  Гоменюк Л.М.
 Зікратий Дмитро  П-1 І   біологія  Гоменюк Л.М.
 Новохацька Анастасія  П-1  І   біологія  Гоменюк Л.М.
 Балидіна Дар'я  Т-1 ІІІ   біологія  Гоменюк Л.М.
 Царюк Марина  Т-2  І   біологія  Гоменюк Л.М.
 Семченко Злата  Т-2  І   біологія  Гоменюк Л.М.
 Левчук Ольга  7-Б  ІІІ  математика  Даніленко А.С.
 Гаврилкін Андрій  8-А  ІІ  математика  Козленко О.О.
 Середа Владислав  8-А  ІІІ  математика  Козленко О.О.
 Осока Данііл  П-1  ІІ  математика  Осадчий І.В.
 Новохацька Анастасія  П-1  ІІІ  математика  Осадчий І.В.
 Будаєв Артем  П-1  ІІІ  математика  Осадчий І.В.
 Курилко Максим  П-1  ІІІ  математика  Осадчий І.В.
 Глушко Богдан  П-2 ІІ   математика  Даніленко А.С.
 Хрипунова Ангеліна П-2   ІІІ  математика  Даніленко А.С.
 Бойчук Ірина  П-2  ІІІ  математика  Даніленко А.С.
 Величко Таїсія  П-2  ІІІ  математика  Даніленко А.С.
 Синиця Анна  П-2  ІІІ  математика Даніленко А.С. 
 Дибко Антон  7-В  ІІ  фізика  Прущик Т.В.
 Васильєв Єгор 7-Б   ІІ  фізика  Прущик Т.В.
 Сюмар Катерина  7-А ІІІ   фізика  Прущик Т.В.
 Омельченко Артем  7-А  ІІІ  фізика  Ущаповська О.І.
 Гаврилкін Андрій  8-А  І  фізика  Прущик Т.В.
 Кирпенко Тимофій  8-Г  ІІ  фізика  Прущик Т.В.
 Олизько Михайло  8-Б  ІІІ  фізика  Ущаповська О.І.
 Середа Владислав 8-А   ІІІ  фізика  Прозоровська  Н.П.
 Пилипченко Іван  9-В І   фізика  Прозоровська  Н.П.
 Холбоєв Захарій  9-А  І  фізика  Прозоровська  Н.П.
 Ярченко Михайло  9-В  ІІ  фізика  Прозоровська  Н.П.
 Сингаївський Назарій 9-Б ІІ  фізика  Прозоровська  Н.П.
 Новіков Даніїл 9-А ІІІ  фізика  Прозоровська  Н.П.
 Гальчинська Марія 9-В ІІІ  фізика  Прозоровська  Н.П.
 Божок  Артем П-1 І  фізика  Петренко А.М.
 Новохацька Анастасія П-1 ІІ  фізика  Петренко А.М.
Курилко Максим  П-1 ІІІ  фізика  Петренко А.М.
 Будаєв  Артем П-1 ІІІ  фізика  Петренко А.М.
 Осока Данііл П-1 ІІІ  фізика  Петренко А.М.
 Ярема Сергій  П-2 І  фізика  Новикова Т.Л.
 Мачехін Микита П-2 ІІІ   фізика  Новикова Т.Л.
 Курилко Максим П-1 ІІ астрономія  Петренко А.М.
 Будаєв Артем П-1  ІІ астрономія  Петренко А.М.
 Тукало Феодосій П-1  ІІІ астрономія  Петренко А.М.
 Снігурський Анатолій П-1 ІІІ астрономія  Петренко А.М.
 Мачехін Микита П-2 ІІІ астрономія  Новикова Т.Л.
 Головін Віталій П-2 ІІІ астрономія Новикова Т.Л. 
 Карсім Олег П-2 ІІ  астрономія  Новикова Т.Л. 
 Олизько Михайло  8-Б ІІ   географія  Палант Л.М.
 Василик Арсеній  8-В ІІІ географія   Палант Л.М.
 Кирпенко Тимофій  8-Г ІІІ  географія  Палант Л.М.
 Підлетейчук Юрій  8-В ІІІ  географія  Палант Л.М.
 Гур'єва Богдана  9-А І  географія  Палант Л.М.
 Холбоєв Захарій  9-А ІІ  географія  Палант Л.М.
 Поштаренко Богдан    П-2 І  географія  Палант Л.М.
 Поштаренко Богдан    П-2 ІІІ  економіка  Палант Л.М.
 Гриньов Тимофій 7-Б   ІІ  хімія  Божок О.А.
 Красних Андрій  8-А  І  хімія  Підлуцька С.М.
 Кирпенко Тимофій 8-Г   ІІ  хімія  Підлуцька С.М.
 Галайчук Антоніна 8-Б  ІІ  хімія  Підлуцька С.М.
 Гаврилкін Андрій 8-А  ІІ  хімія  Підлуцька С.М.
 Шкандюк Анна 8-В  ІІІ  хімія  Підлуцька С.М.
 Коваль Іван 8-Г  ІІІ  хімія  Підлуцька С.М.
 Куций Герман 9-В  ІІ  хімія  Божок О.А.
 Холбоєв Захарій 9-А  ІІ  хімія  Божок О.А.
 Ярченко Михайло 9-В  ІІ  хімія  Божок О.А.
 Молибога Артемій 9-А  ІІІ  хімія  Божок О.А.
 Гальчинська Марія 9-В  ІІІ  хімія  Божок О.А.
 Божок  Артем П-1  І  хімія  Божок О.А.
 Новохацька Анастасія П-1  ІІ  хімія  Божок О.А.
 Крижанівський Дмитро ІТ-1  ІІІ  хімія  Божок О.А.
 Харченко Артем Т-1  ІІІ  хімія  Божок О.А.
 Царюк Марина Т-2  ІІ  хімія  Божок О.А.
 Семченко Злата Т-2  ІІІ  хімія  Божок О.А.
 Шпилька Анна КС-2  ІІІ  хімія  Божок О.А.
 Омельченко Артем 7-А  ІІІ  зарубіжна література  Буковська А.В.
 Апостолюк Анастасія 8-Б   ІІ   зарубіжна література  Буковська А.В.
 Вербіян Володимир 8-А  ІІІ   зарубіжна література  Буковська А.В.
 Гур'єва Богдана 9-А  ІІІ   зарубіжна література  Буковська А.В.
 Шкарупа Ганна 9-Г   ІІІ   зарубіжна література  Буковська А.В.
 Мачехін Микита П-2   ІІІ   зарубіжна література  Буковська А.В.
 Двіжона Богдан КС-2 І   зарубіжна література  Буковська А.В.
 Кирпенко Тимофій 8-Г ІІІ історія   Жебель А.А.
 Маслюк Ірина 8-А ІІІ історія   Жебель А.А.
 Олизько Михайло 8-Б  ІІІ історія   Жебель А.А.
 Гур'єва Богдана 9-А ІІ історія   Жебель А.А.
 Двіжона Богдан КС-2 ІІ історія   Жебель А.А.
 Поштаренко Богдан П-2 ІІ  історія   Жебель А.А.
 Білий Ілля ПМ-2 ІІІ історія   Жебель А.А.
 Кирпенко Тимофій  8-Г ІІІ  німецька мова  
 Гальчинська Марія  9-В ІІІ  англійська мова  Петченко І.О.
 Альошин Дмитро КІ-1  ІІІ   англійська мова  Кудрявцева Ю.Г.
 Пустовіт Анна КС-2  ІІ  англійська мова   Кудрявцева Ю.Г.

 

 Глушко Богдан  П-2 ІІ  англійська мова  Сіренко А.С.
 Двіжона Богдан  КС-2 ІІ   лінгвістика  Рибак О.С.
 Бондар Максим  КС-2 ІІІ  лінгвістика  Косінова Н.А.
 Ворона Поліна  7-Б ІІІ  конкурс  з укр. мови ім. П.Яцика  Ходарченко О.І.
 Галайчук Антоніна  8-Б І  конкурс  з укр. мови ім. П.Яцика  Зенкова І.А.
 Двіжона Богдан  КС-2 ІІ  конкурс  з укр. мови ім. П.Яцика  Зенкова І.А.



Вітаємо переможців

міського етапу конкурсу-захисту

 науково-дослідницьких робіт МАН 

2015-2016 н.р.

ПІБ ліцеїста  група секція  місце ПІБ учителя
 Рибніков Євгеній   9-А  фізика  ІІ  Прущик Т.В.
 Новохацька Анастасія   9-А  хімія  ІІ  Божок О.А.
 Семченко Злата  Т-1  хімія  ІІ  Божок О.А.
 Паллаг Андрій  9-А  зоологія  ІІ  Гоменюк Л.М.
 Савицький Максим  9-А  математика  ІІІ  Осадчий І.В. 
 Восковий Владислав   9-Б  матеріалознавство  ІІІ  Прущик Т.В.
 Анташкевич Поліна  9-В  фізика  ІІІ  Прущик Т.В.
 Бойко Антон  9-А  WEB-дизайн  ІІІ  Кузьменко А.В.
 Синяк Владислав   9-А  хімія  ІІІ  Божок О.А.
 Костенко Денис  9-Б  зоологія  ІІІ  Гоменюк Л.М.
 Шаалан Ясміна   9-В  англійська мова  ІІІ Левченко В.М. 
 Глушко Богдан  П-1  технології програмування  ІІІ  Косінова Н.О.
 Царюк Марина  Т-1  хімія  ІІІ  Божок О.А.
 Ярцев Дмитро   П-2  WEB-дизайн  ІІІ  Стеценко А.І.


Вітаємо

призерів міського етапу 

 Всеукраїнської учнівської олімпіади в 2015-2016 н.р.

ПІБ ліцеїста  група предмет місце ПІБ учителя
Ковалевський Ілля ПМ-2 програмування  ІІІ  Кулеш Н.В.
Коцюрба Владислав КС-2 програмування  ІІІ  Кулеш Н.В.
Подлєсних Сергій 9-А WEB-дизайн  І  Кузьменко А.В.
Коротич Максим ПМ-1 WEB-дизайн  І  Рибак О.С.
Заворотинський Максиміліан 8-В WEB-дизайн ІІ Кулеш Н.В. 
Коцюба Михайло 9-А WEB-дизайн ІІ  Кузьменко А.В.
Коваленко Максим 7-А WEB-дизайн ІІІ  Рибак О.С.
Бунаков Михайло  7-А WEB-дизайн ІІІ  Рибак О.С.
Варавін Григорій  8-Б WEB-дизайн ІІІ  Кузьменко А.В.
Троян Олександр  9-А WEB-дизайн ІІІ  Кузьменко А.В.
Ковалевський Ілля КС-2 WEB-дизайн ІІІ  Кулеш Н.В.
Мурадов Ігор КС-1  офісні технології  ІІ  Косінова Н.О.
Заводний Олексій  9-А  офісні технології  ІІІ Кузьменко А.В.
Мачехін Микита  П-1  офісні технології  ІІІ  Косінова Н.О.
Синиця Анна   П-1  офісні технології  ІІІ  Косінова Н.О.
Новохацька Анастасія   9-А  комп’ютерна графіка  ІІ Кузьменко А.В.
Нижня Ганна  ТЕ-2  комп’ютерна графіка  ІІ Кузьменко А.В.
Михайлова Ілона   8-В  комп’ютерна анімація  ІІ Кулеш Н.В.
Гаврилкін Андрій  7-А  математика  ІІІ Козленко О.О.
Осока Даніїл  9-А  математика  ІІІ Осадчий І.В. 
Поштаренко Богдан  П-1  математика  ІІІ  Даніленко А.С.
Величко Таїсія  П-1  математика  ІІІ  Даніленко А.С.
Молибога Артемій  8-А  фізика   ІІ  Прозоровська Н.П.
Холбоєв Захарій  8-А  фізика   ІІ  Прозоровська Н.П.
Новохацька Анастасія  9-А  фізика   ІІ  Прущик Т.В.
Осока Данііл  9-А  фізика   ІІ  Прущик Т.В.
Печена Марина ПМ-2  фізика   ІІ  Петренко А.М.
Пилипченко Іван  8-В  фізика  ІІІ  Прозоровська Н.П.
Сингаївський Назарій 8-Б   фізика  ІІІ  Прозоровська Н.П.
Санько Єгор  П-2  астрономія  ІІІ  Петренко А.М.
Пилипченко Іван   8-В  біологія  ІІІ  Гоменюк Л.М.
Зікратий Дмитро  9-А  біологія  ІІІ  Гоменюк Л.М.
Величко Таїсія  П-1  біологія  ІІІ  Палант Л.М.
Семченко Злата  Т-1  біологія  ІІІ  Гоменюк Л.М.
Росінський Артем  Т-1  хімія  ІІІ  Підлуцька С.М.
Шаалан Ясміна   9-В   англійська мова  І  Левченко В.М.
Глушко Богдан   П-1   англійська мова  І  Шанюк І.А.
Квятковська Катерина  9-А   англійська мова  ІІ  Кудрявцева Ю.Г.
Рабійчук Тетяна  П-2   англійська мова  ІІІ  Петченко І.О.
Вергун Марія  8-А  українська мова  ІІ  Сільчук Л.В.
Двіжона Богдан  КС-1  конкурс  з укр. мови ім. П.Яцика  ІІ  Зенкова І.А.



Вітаємо призерів

районного етапу конкурсу-захисту 

 науково-дослідницьких робіт МАН у 2015-2016 н.р. 

 ПІБ ліцеїста   група  секція  місце  ПІБ учителя
 Анташкевич Поліна   9-В  фізика  І  Прущик Т.В.
 Восковий Владислав  9-Б  фізика   ІІ  Прущик Т.В.
 Вальдовський Андрій   9-Б  матеріалознавство  ІІІ  Прущик Т.В.
 Пасічник Олександр  9-В  матеріалознавство  ІІІ  Прущик Т.В.
 Осока Даниїл  9-А  машинобудування та роботехніка   І  Прущик Т.В.
 Верстуков Олександр  9-В  алгебра  ІІ  Янішевський В.В.
 Коцюба Михайло  9-А  машинобудування та роботехніка  ІІІ  Кузьменко А.В.
 Савкін Гліб  9-В  машинобудування та роботехніка  ІІІ  Кузьменко А.В.
 Красножон Катерина  КС-1  біофізика  ІІ  Новикова Т.Л.
 Глушко Богдан  П-1  технології програмування  І  Косінова Н.О.
 Митрофанов Олег  9-В  комп'ютерні системи та мережі  І  Кузьменко А.В.
 Бойко Антон  9-А  інтернет-технології та веб-дизайн  І  Кузьменко А.В.
 Ярцев Дмитро  П-2  інтернет-технології та веб-дизайн  І  Стеценко А.І.
Красножон Катерина  КС-1  мультимедійні системи  І  Рибак О.С.
Савицька Катерина  КС-2  мультимедійні системи  І  Стеценко А.І.
 Миронюк Тарас  9-В  безпека інформаційних систем  ІІ  Кузьменко А.В.
 Нікульшина Вікторія   9-Б  мультимедійні системи  ІІ  Кузьменко А.В.
 Клебанов Андрій  9-Б   мультимедійні системи  ІІІ  Кузьменко А.В.
 Троян Олександр  9-А   інтернет-технології та веб-дизайн  ІІІ  Кузьменко А.В.
 Добровольський Ігор  ПМ-1  мультимедійні системи  ІІ  Рибак О.С.
 Божко Владислав  КС-1  мультимедійні системи  ІІ  Рибак О.С.
 Митрофанов Олег   9-В українська мова  І  Кузьменко А.В.
 Синяк Владислав  9-А хімія  ІІ  Божок О.А.
 Давітян Артем  9-А  хімія  ІІ  Божок О.А.
 Рибніков Євгеній  9-А  хімія  І  Божок О.А.
 Новохацька Анастасія  9-А  хімія І  Божок О.А.
 Новохацька Марія  9-А  хімія ІІІ  Божок О.А.
 Семченко Злата  Т-1  мікробіологія І  Гоменюк Л.М.
 Разношинська Євгенія  Т-1  медицина І  Гоменюк Л.М.
 Паллаг Андрій  9-А  зоологія І  Гоменюк Л.М.
 Костенко Денис   9-Б  зоологія ІІ  Гоменюк Л.М.
 Мельничук Наталі   9-А  географія ІІ  Палант Л.М.
 Шаалан Ясміна  9-В  англ. мова І  Левченко В.М.
Красножон Катерина  КС-1  англ. мова ІІІ  Єрмоленко Т.І. 
Павшук Єгор  9-В  історія України ІІІ  Жебель А.А.
Кучерявий Костянтин  9-В Всесвітня історія ІІІ  Жебель А.А.
Близнюк Михайло  9-В  Всесвітня історія ІІІ  Жебель А.А.
Серенков Дмитро  9-В  Всесвітня історія ІІІ  Жебель А.А.
Овдієнко Сергій  9-В Історичне краєзнавство ІІІ  Жебель А.А.
Терлик Юлія   9-Б Історичне краєзнавство ІІІ  Жебель А.А.
Герасименко Євгенія  9-Б Історичне краєзнавство ІІІ Жебель А.А. 
Трішина Анна  КС-2 правознавство І  Сулім В.П.
Вовк Ігор  9-В правознавство ІІ  Сулім В.П.
Пригунова Ольга  ТЕ-2  правознавство ІІ  Сулім В.П.

 

 


Вітаємо

призерів районного етапу

 Всеукраїнської учнівської олімпіади в 2015-2016 н. р.


ПІБ ліцеїста група предмет місце ПІБ учителя
Бунаков Михайло  7-А WEB-дизайн І Рибак О.С.
Заворотинський Максиміліан  8-В  WEB-дизайн І Кулеш Н.В.
Сингаївський Назарій
 8-Б
 WEB-дизайн І Кузьменко А.В.
Варавін Григорій  8-Б  WEB-дизайн І Кузьменко А.В.
Оконь Сергій   8-Б  WEB-дизайн І Кузьменко А.В.
Коцюба Михайло  9-А  WEB-дизайн І Кузьменко А.В.
Подлєсних Сергій  9-А  WEB-дизайн І Кузьменко А.В.
Троян Олександр  9-А  WEB-дизайн І Кузьменко А.В.
 Коротич Максим ПМ-1  WEB-дизайн І Рибак О.С.
 Іванченко Юлія   9-А   офісні технології І Кузьменко А.В.
Мачехін Микита  П-1   офісні технології І Косінова Н.О.
 Величко Таїсія П-1   офісні технології І Косінова Н.О.
 Бунаков Михайло  7-А   комп’ютерна графіка І Рибак О.С.
Новохацька Анастасія  9-А   комп’ютерна графіка І Кузьменко А.В.
Новохацька Марія  9-А   комп’ютерна графіка І Кузьменко А.В.
Нижня Ганна ТЕ-2   комп’ютерна графіка І Кузьменко А.В.
Новохацька Анастасія 9-А   комп’ютерна анімація І Кузьменко А.В.
Величко Таїсія П-1  українська мова І Зенкова І.А.
Зікратий Дмитро 9-Б   біологія І Гоменюк Л.М.
Пилипенко Діана  9-А  біологія І Гоменюк Л.М.
Величко Таїсія П-1  біологія І Гоменюк Л.М.
Царюк Марина Т-1  біологія І Гоменюк Л.М.
Семченко Злата Т-1  біологія І Гоменюк Л.М.
Остренко Вікторія ТЕ-2  біологія І Гоменюк Л.М.
Молибога Артемій 8-А  фізика І Прозоровська Н.П.
Печена Марина ПМ-2   фізика І Петренко А.М.
Мачехін Микита П-1  астрономія І Новикова Т.Л.
Санько Єгор П-2  астрономія І Петренко А.М.
Озерний Микита ТЕ-2 географія                     І Палант Л.М.
Божок Артем 9-А  хімія        І Божок О.А.
Росінський Артем  ТЕ-2  хімія  І Підлуцька С.М.
Шаалан Ясміна  9-В  англійська мова І Левченко В.М.
Рабійчук Тетяна П-2  англійська мова І Петченко І.О.
Добровольський Ігор КС-1   програмування ІІ Рибак О.С.
Божко Владислав КС-1   програмування ІІ Рибак О.С.
 Пилипченко Іван 8-В   WEB-дизайн ІІ Кулеш Н.В.
Зікратий Дмитро 9-А  WEB-дизайн ІІ Кузьменко А.В
Заводний Олексій 9-А    офісні технології ІІ Кузьменко А.В
Синиця Анна  П-1   офісні технології ІІ Косінова Н.О.
Мурадов Ігор  КС-1   офісні технології ІІ Косінова Н.О.
Головін Віталій  П-1   офісні технології ІІ Косінова Н.О.
Мудрицька Анастасія 7-А комп’ютерна графіка  ІІ Рибак О.С.
Михайлова Ілона 8-В комп’ютерна графіка ІІ Кулеш Н.В.
Варавін Григорій 8-Б комп’ютерна графіка ІІ Кузьменко А.В
Мельничук Наталі 9-А комп’ютерна графіка  ІІ Кузьменко А.В
Терлик Юлія 9-Б  комп’ютерна графіка ІІ Кузьменко А.В
Колесник Дар'я 7-Б комп’ютерна анімація ІІ Рибак О.С.
Михайлова Ілона 8-В  комп’ютерна анімація ІІ Кулеш Н.В.
Мельничук Наталі 9-А комп’ютерна анімація ІІ Кузьменко А.В
Левченко Ілона КС-1 комп’ютерна анімація ІІ Рибак О.С.
Вергун Марія 8-А українська мова  ІІ Сільчук Л.В 
Новохацька Анастасія 9-А українська мова ІІ Сірош О.М. 
Молибога Артемій 8-А біологія ІІ Гоменюк Л.М.
Пилипченко Іван 8-В біологія ІІ Гоменюк Л.М.
Рибальченко Олександр 8-В біологія ІІ Гоменюк Л.М.
Бондаренко Микита 9-А біологія ІІ Гоменюк Л.М.
Свірська Катерина ТЕ-2 біологія ІІ Гоменюк Л.М.
Молибога Артемій 8-А математика ІІ Анікеєнко А.В.
Новохацька Анастасія 9-А математика ІІ  Осадчий І.В. 
Осока Даніїл 9-А математика ІІ  Осадчий І.В. 
Хрипунова Ангеліна П-1 математика ІІ  Даніленко А.С.
Олизько Михайло 7-Б фізика ІІ  Прущик Т.В.
Середа Владислав 7-А фізика ІІ Ущаповська О.І.
Сингаївський Назарій 8-Б фізика ІІ Прозоровська Н.П.
Холбоєв Захарій 8-А фізика ІІ Прозоровська Н.П.
Новохацька Анастасія 9-А фізика ІІ Прущик Т.В.
Квятковська Катерина 9-А фізика ІІ Прущик Т.В.
Коцюрба Владислав ПМ-2 фізика ІІ Петренко А.М.
Рабійчук Тетяна П-2 астрономія ІІ Петренко А.М.
Холбоєв Захарій 8-А географія  ІІ Палант Л.М.
Омельченко Денис 8-Б географія ІІ Палант Л.М.
Квятковська Катерина 9-А географія ІІ Палант Л.М.
Осока Даніїл 9-А географія ІІ Палант Л.М.
Поштаренко Богдан П-1 географія ІІ Палант Л.М.
Колесник Марія П-1 географія ІІ Палант Л.М.
Молибога Артемій 8-А хімія ІІ Божок О.А.
Холбоєв Захарій 8-А хімія ІІ Божок О.А.
Царюк Марина Т-1 хімія ІІ Божок О.А.
Семченко Злата Т-1 хімія ІІ Божок О.А.
Царюк Марина Т-1 правознавство ІІ Сулім В.П.
Косюхно Олена 8-Г англійська мова ІІ Яценко І.В.
Вергун Марія 8-А англійська мова ІІ Левченко В.М.
Коротич Максим ПМ-1 англійська мова ІІ Шанюк І.А.
Глушко Богдан П-1  англійська мова ІІ Шанюк І.А.
Божко Владислав КС-2 англійська мова ІІ Яценко І.В.
Ярема Христина ТЕ-2 англійська мова ІІ Яценко І.В.
Голець Владислав П-2 англійська мова ІІ Яценко І.В.
Сингаївський Назарій 8-Б програмування ІІІ  Кузьменко А.В.
Глушко Богдан П-1 програмування ІІІ  Косінова Н.О.
Бондар Максим П-1 програмування ІІІ  Косінова Н.О.
Шпильовий Ілля КС-2 програмування ІІІ  Стеценко А.І.
Коротич Максим ПМ-1 програмування ІІІ  Рибак О.С.
Коцюрба Владислав ПМ-2 програмування ІІІ  Кулеш Н.В.
Меркулов Сергій ПМ-2 програмування ІІІ  Кулеш Н.В.
Мудрицька Анастасія 7-А WEB-дизайн ІІІ  Рибак О.С.
Коваленко Максим 7-А WEB-дизайн ІІІ  Рибак О.С.
Степаненко Микола 8-В WEB-дизайн ІІІ  Кулеш Н.В.
Михайлова Ілона 8-В WEB-дизайн ІІІ  Кулеш Н.В.
Бойко Антон 9-А WEB-дизайн ІІІ  Кузьменко А.В.
Шкаровська Наталія КС-1 офісні технології ІІІ  Косінова Н.О.
Пирогова Єлизавета П-2 офісні технології ІІІ  Стеценко А.І.
Нижня Ганна ТЕ-2 офісні технології ІІІ  Кузьменко А.В.
Колесник Дар'я 7-Б комп’ютерна графіка ІІІ  Рибак О.С.
Гриценко Ілля 7-Б комп’ютерна графіка ІІІ  Рибак О.С.
Шкарупа Ганна 8-Г комп’ютерна графіка ІІІ  Кузьменко А.В.
Рябчун Андрій 7-Б комп’ютерна анімація ІІІ  Косінова Н.О.
Бунаков Михайло 7-А комп’ютерна анімація ІІІ  Рибак О.С.
Вербіян Володимир 7-А комп’ютерна анімація ІІІ  Рибак О.С.
Мудрицька Анастасія 7-А комп’ютерна анімація ІІІ  Рибак О.С.
Шкарупа Ганна 8-Г комп’ютерна анімація ІІІ  Кузьменко А.В.
Оконь Сергій 8-Б комп’ютерна анімація ІІІ  Кузьменко А.В.
Новохацька Марія 9-А комп’ютерна анімація ІІІ  Кузьменко А.В.
Нижня Ганна ТЕ-2 комп’ютерна анімація ІІІ  Кузьменко А.В.
Бурбело Анастасія ТЕ-2 комп’ютерна анімація ІІІ  Кузьменко А.В.
Гаврилкін Андрій 7-А українська мова ІІІ  Буковська А.В.
Новохацька Марія 9-А  українська мова ІІІ  Сірош О.М.
Агафонова Софія КС-2 українська мова ІІІ  Ходарченко О.І.
Холбоєв Захарій 8-А біологія ІІІ  Гоменюк Л.М.
Шкарупа Ганна 8-Г біологія ІІІ  Гоменюк Л.М.
Ковбасенко Роман ТЕ-2 біологія ІІІ  Гоменюк Л.М.
Гаврилкін Андрій 7-А математика ІІІ  Козленко О.О.
Савкін Гліб 9-В математика ІІІ  Янішевський В.В.
Божок Артем 9-А математика ІІІ  Осадчий І.В. 
Пилипенко Діана 9-Б математика ІІІ  Янішевський В.В.
Ілюшин Денис 9-А математика ІІІ  Янішевський В.В.
Поштаренко Богдан  П-1 математика ІІІ  Даніленко А.С.
Величко Таїсія  П-1 математика ІІІ  Даніленко А.С.
Глушко Богдан  П-1 математика ІІІ  Даніленко А.С.
Голець Владислав  П-2 математика ІІІ  Осадчий І.В. 
Коцюрба Владислав ПМ-1 математика ІІІ  Зелінська В.П. 
Потапчук Олександр  7-А фізика ІІІ  Ущаповська О.І.
Паламарчук Вячеслав  7-В фізика ІІІ  Прущик Т.В.
Перетятько Ілля 7-А фізика ІІІ  Ущаповська О.І.
Пилипченко Іван 8-В фізика ІІІ   Прозоровська Н.П.
Божок Артем  9-А фізика ІІІ  Прущик Т.В.
Осока Даніїл 9-А фізика ІІІ  Прущик Т.В.
Величко Таїсія П-1 фізика ІІІ  Новикова Т.Л.
Чикивдя Олександр  КС-2 фізика ІІІ  Петренко А.М.
Шпильовий Ілля  КС-2  фізика ІІІ  Петренко А.М.
Головін Віталій  П-1 астрономія ІІІ  Новикова Т.Л.
Карсім Олег  П-1 астрономія ІІІ  Новикова Т.Л.
Шкрабова Анастасія 8-Б географія ІІІ  Палант Л.М.
Іванов Андрій 8-А географія ІІІ  Палант Л.М.
Бобко Ольга 9-Б географія ІІІ  Палант Л.М.
Головін Віталій П-1 географія ІІІ  Компанець А.Е.
Мачехін Микита П-1 географія ІІІ  Палант Л.М.
Паламарчук Вячеслав 7-В хімія ІІІ  Підлуцька С.М.
Вергун Марія  8-А хімія ІІІ  Божок О.А.
Шкарупа Ганна 8-Г хімія ІІІ  Божок О.А.
Пилипченко Іван 8-В хімія ІІІ  Божок О.А.
Новохацька Анастасія 9-А хімія ІІІ  Божок О.А. 
Вербіян Володимир 7-А світова література ІІІ  Буковська А.В. 
Новохацька Анастасія 9-А світова література ІІІ  Буковська А.В. 
Марчук Ольга КС-2 історія ІІІ  Жебель А.А.
Савицька Катерина КС-2 історія ІІІ  Жебель А.А.
Вовк Ігор 9-В правознавство ІІІ  Сулім В.П.
Семченко Злата Т-1 правознавство ІІІ  Сулім В.П.
Квятковська Катерина 9-А англійська мова ІІІ  Кудрявцева Ю.Г.
Демченко Володимир ПМ-2 англійська мова ІІІ  Кудрявцева Ю.Г.
Василенко Катерина 8-Б образотворче мистецтво ІІІ Байшева З.О.


 

 

Вітаємо

призерів міського етапу

 Всеукраїнської учнівської олімпіади в 2014-2015 н.р.

ПІБ ліцеїста  група предмет місце ПІБ учителя
Братусь Олександр КС – 2 історія І Жебель А.А.
Братусь Олександр КС – 2 українська мова ІІ Ходарченко О.І.
Братусь Олександр КС – 2 біології ІІ Гоменюк Л.М.
Братусь Олександр КС – 2 географія ІІ Компанець А.Е.
Братусь Олександр КС – 2 фізика ІІІ Прущик Т.В.
Братусь Олександр КС – 2 математика ІІІ Зелінська В.П.
Братусь Олександр КС – 2 правознавство ІІІ Сулім В.П.
Монастирський Олег П-2 математика ІІІ Янішевський В.В.
Монастирський Олег П-2 фізика ІІІ Ущаповська О.І.
Двіжона Богдан 9-Б українська мова І Зенкова І.А.
Двіжона Богдан 9-Б біології ІІІ Гоменюк Л.М.
Двіжона Богдан 9-Б історія ІІІ Жебель А.А.
Двіжона Богдан 9-Б конкурс  ім. П.Яцика ІІІ Зенкова І.А.
Молибога Артемій  7-А  математика ІІІ  Анікеєнко А.В.
Осока Даніїл  8-А  фізика ІІ  Прущик Т.В.
Новохацька Анастасія  8-А  українська мова ІІІ  Сірош О.М.
Хрипунова Ангеліна  9-А  математика ІІІ  Даніленко А.С.
Поштаренко Богдан  9-В  математика ІІІ  Даніленко А.С.
Коротич Максим  9-В   веб-дизайн ІІІ  Кузьменко А.В.
Чикивдя Олександр  КС-1  фізика ІІ   Петренко А.М.
Ковалевський Ілля  КС-1  інформатика ІІ  Косінова Н.О.
Нижня Ганна

 

 ТЕ-1  комп’ютерна графіка І  Кузьменко А.В.
Шапошник Ольга  КС-2  офісні технології ІІ  Стеценко А.І.
Власюк Антон  П-2  веб-дизайн ІІІ  Косінова Н.О.
Бєліков Микола  МТ-2  історія ІІІ  Жебель А.А.

 

Вітаємо переможців

міського етапу конкурсу-захисту

 науково-дослідницьких робіт МАН 

2014-2015 н.р.

ПІБ ліцеїста  група секція місце ПІБ учителя
Глушко Богдан 9 – А фізика І Новикова Т.Л.
Бойчук Ірина 9 – В алгебра І Даніленко А.С.
Свірська Катерина ТЕ – 1 біологія ІІІ Гоменюк Л.М.
Орлов Євгеній П – 2 інформатика ІІІ Косінова Н.О.


 

Вітаємо призерів

районного етапу конкурсу-захисту 

 науково-дослідницьких робіт МАН у 2014-2015 н.р.

ПІБ ліцеїста  група секція місце ПІБ учителя
Ковалевський Ілля КС – 1  технології програмування І Стеценко А.І.
Сенько Андрій КС – 2  технології програмування І Косінова Н.О.
Орлов Євгеній П – 2 Internet- технології та   WEB-дизайн І Косінова Н.О.
Синиця Анна 9 – В хімія довкілля І Божок О.А.
Безруков Валерій 9 – А медицина І  Гоменюк Л.М.
Пляцок Георгій 9 – Б  англійська мова І Бондарєва Н.В.
Байда Богдан П – 2   історія І Жебель А.А.
Васильченко Вікторія МТ – 2  філософія І Сулім В.П.
Толстих Матвій 9 – Б  правознавство І Сулім В.П.
Красножон Катерина 9 – В комп’ютерні системи та мережі ІІ Кузьменко А.В.
Глушко Богдан 9 –А    матеріалознавство ІІ Новикова Т.Л.
Бойчук Ірина 9 – В алгебра та початки аналізу ІІ Даніленко А.С.
Кожин Максим 9 – В хімія довкілля ІІ Божок О.А.
Селіванов Данило 9 –А медицина ІІ Гоменюк Л.М.
Трішина Анна  КС – 1  правознавство ІІ Сулім В.П.
Красножон Катерина 9 – В англійська мова ІІ Єрмоленко Т.І.
Гончарук Андрій  П – 2 Internet- технології та   WEB-дизайн ІІІ Косінова Н.О. 
Щур Нікіта КС – 2  теоретична фізика ІІІ Прущик Т.В.
Шапошник Ольга КС – 2  експериментальна фізика  ІІІ Прущик Т.В.
Шульга Марія ТЕ – 1 прикладна математика та математичне моделювання ІІІ Сухопара Л.А. 
Котіков Нікіта П – 2  історичне краєзнавство ІІІ Жебель А.А.
Ковальов Максим КС – 2  історія ІІІ Жебель А.А.
Двіжона Богдан 9 – Б  англійська мова  ІІІ Бондарєва Н.В. 

 


Вітаємо

призерів районного етапу

 Всеукраїнської учнівської олімпіади в 2014-2015 н. р.


ПІБ  ліцеїста                                                  група                                       предмет                                          ПІБ  учителя   

І місце

Монастирський Олег                                                П – 2                                               математика                                Янішевський В.В.

Власюк Антон                                                          П – 2                                               WEB-дизайн                              Косінова Н.О.

Тернопольська Світлана                                         П – 2                                             офісні технології                          Косінова Н.О.

Шапошник Ольга                                                     КС – 2                                          офісні технології                          Стеценко А.І.

Ковалевський Ілля                                                   КС – 1                                             WEB-дизайн                              Стеценко А.І.

Коцюрба Владислав                                                 ПМ – 1                                            фізика                                        Петренко А.М. 

Росінський Артем                                                    ТЕ – 1                                              хімія                                           Підлуцька С.М.

Величко Таїсія                                                          9 – А                                               біологія                                      Гоменюк Л.М. 

Остренко Вікторія                                                    ТЕ – 1                                             біологія                                      Гоменюк Л.М. 

Двіжона Богдан                                                         9 – Б                                 конкурс  з укр. мови ім. П.Яцика            Зенкова І.А.   

ІІ місце

Осока Даниїл                                                            8 – А                                              математика                                Осадчий І.В.

Величко Таїсія                                                          9 – А                                              математика                                Даніленко А.С.

Бойчук Ірина                                                            9 – В                                              математика                                Даніленко А.С.

Глушко Богдан                                                         9 – А                                              математика                                Даніленко А.С.

Ковалевський Ілля                                                   КС – 1                                         програмування                             Стеценко А.І.

Сенько Андрій                                                         КС – 2                                         програмування                             Косінова Н.О.

Вербицька Лариса                                                   ПМ – 1                                           WEB-дизайн                              Кулеш Н.В.

Троян Олександр                                                     8 – А                                              WEB-дизайн                              Кузьменко А.В.

Ночовний Олексій                                                   П – 2                                            офісні технології                          Косінова Н.О.

Філонович Микола                                                  П – 2                                          комп'ютерна графіка                      Косінова Н.О.

Нижня Ганна                                                           ТЕ – 1                                        комп'ютерна графіка                      Кузьменко А.В.

Осока Даниїл                                                           8-А                                                 фізика                                         Прущик Т.В.

Чикивдя Олександр                                                КС – 1                                            фізика                                         Петренко А.М.

Монастирський Олег                                               П – 2                                             фізика                                         Ущаповська О.І.

Бойчук Ірина                                                            9 – В                                               хімія                                          Божок О.А.

Зікратий Дмитро                                                      8 – А                                              біологія                                      Гоменюк Л.М.  

Двіжона Богдан                                                         9 – Б                                             біологія                                      Гоменюк Л.М. 

Боса Наталія                                                             9 – А                                              біологія                                      Гоменюк Л.М. 

Гриненко Віталій                                                     ТЕ – 2                                            біологія                                      Гоменюк Л.М. 

Гончарук Аліна                                                        ТЕ – 2                                            біологія                                      Гоменюк Л.М. 

Бойчук Ірина                                                            9 – В                                            географія                                     Палант Л.М.

Головін Віталій                                                         9 – А                                            географія                                     Палант Л.М.

Братусь Олександр                                                   КС – 2                                          географія                                    Компанець А.Е.

Коротич Максим                                                      9 – В                                            англ. мова                                   Шанюк І.А.

Глушко Богдан                                                         9 – А                                            англ. мова                                   Шанюк І.А.

Красножон Катерина                                               9 – А                                             англ. мова                                   Єрмоленко Т.І.

Шаалан Ясміна                                                         9 – А                                            англ. мова                                   Левченко В.М.

Фурса Анжеліка                                                       7 – А                                          світова література                         Буковська А.В.

Акчуріна Тетяна                                                      9 – А                                          світова література                          Буковська А.В.

Двіжона Богдан                                                         9 – Б                                              укр. мова                                   Зенкова І.А. 

 

ІІІ місце

 

Іванов Андрій                                                           7 – А                                               математика                                Анікеєнко А.В.

Молибога Артемій                                                    7 – А                                              математика                                Анікеєнко А.В.

Новохацька Анастасія                                               8 – А                                              математика                                Осадчий І.В. 

Божок Артем                                                            8 – А                                               математика                                Осадчий І.В. 

Хрипунова Ангеліна                                                 9 – А                                              математика                                Даніленко А.С.

Поштаренко Богдан                                                  9 – А                                              математика                                Даніленко А.С.

Рабійчук Тетяна                                                       П – 2                                               математика                                Осадчий І.В. 

Братусь Олександр                                                   КС – 2                                            математика                                Зелінська В.П. 

Тернопольська Світлана                                           П – 2                                              математика                                Янішевський В.В.

Гоменюк Андрій                                                       КС – 2                                         програмування                             Косінова Н.О.

Шпильовий Ілля                                                       КС – 1                                         програмування                             Стеценко А.І.

Печена Марина                                                        ПМ – 1                                         програмування                             Кулеш Н.В.

Коцюрба Владислав                                                 ПМ – 1                                         програмування                             Кулеш Н.В.

Гончарук Андрій                                                      П – 2                                               WEB-дизайн                              Косінова Н.О.

Коротич Максим                                                      9 – В                                               WEB-дизайн                              Кузьменко А.В.

Подлесних Сергій                                                     8 – А                                               WEB-дизайн                              Кузьменко А.В.

Бойко Антон                                                            8 – А                                               WEB-дизайн                              Кузьменко А.В.

Коцюба Михайло                                                     8 – А                                               WEB-дизайн                              Кузьменко А.В.

Овдієнко Сергій                                                       8 – В                                            офісні технології                            Кузьменко А.В.

Козак Максим                                                          8 – Б                                         комп'ютерна анімація                       Кузьменко А.В.

Варавін Григорій                                                      7 – Б                                         комп'ютерна анімація                       Редько Н.С.

Євдощенко Ірина                                                     П – 2                                          комп'ютерна графіка                      Косінова Н.О.

Тернопольська Світлана                                          П – 2                                          комп'ютерна графіка                      Косінова Н.О.

Терлик Юлія                                                           8 – Б                                           комп'ютерна графіка                      Кузьменко А.В.

Варавін Григорій                                                      7 – Б                                         комп'ютерна графіка                       Редько Н.С.

Молибога Артемій                                                    7 – А                                         комп'ютерна графіка                       Редько Н.С.

Василенко Катерина                                                7 – А                                         комп'ютерна графіка                       Редько Н.С.

Курилко Максим                                                      8 – В                                             фізика                                         Прущик Т.В.

Божок Артем                                                            8 – А                                             фізика                                         Прущик Т.В.

Бойчук Ірина                                                            9 – В                                             фізика                                         Новікова Т.Л.

Братусь Олександр                                                   КС – 2                                          фізика                                         Прущик Т.В.

Гончарук Аліна                                                        ТЕ – 1                                            хімія                                           Божок О.А.

Глушко Богдан                                                         9 – А                                              хімія                                           Божок О.А.

Бойчук Ірина                                                            9 – В                                              хімія                                            Божок О.А.

Фурса Анжеліка                                                       7 – А                                              хімія                                            Божок О.А.

Маслюк Уляна                                                         П – 1                                            біологія                                         Палант Л.М.

Піпоян Ліліта                                                           ТЕ – 1                                          біологія                                         Гоменюк Л.М. 

Мельничук Наталі                                                    8 – А                                           географія                                      Палант Л.М.

Мачехін Микита                                                       9 – В                                           географія                                      Палант Л.М.

Озерний Микита                                                      ТЕ –2                                           географія                                      Палант Л.М.

Гаврилова Надія                                                      ПМ –1                                          географія                                      Компанець А.Е.

Пилипенко Діана                                                     8 – Б                                 конкурс  з укр. мови ім. П.Яцика           Сірош О.М.   

Гончаренко Надія                                                    КС – 2                              конкурс  з укр. мови ім. П.Яцика           Ходарченко О.І.   

Вергун Марія                                                           7 – А                                конкурс  з укр. мови ім. П.Яцика            Сільчук Л.В

Новохацька Анастасія                                             8 – А                                            укр. мова                                       Сірош О.М.   

Вергун Марія                                                           7 – А                                            укр. мова                                        Сільчук Л.В

Братусь Олександр                                                  КС – 2                                        укр. мова                                         Ходарченко О.І.

Ковалевський Ілля                                                   КС – 1                                         англ. мова                                      Лебедєва Т.М.

Анташкевич Поліна                                                 8 – А                                    світова література                                Буковська А.В.   

Мачехін Микита                                                       9 – А                                    світова література                                Буковська А.В.   

Тукало Феодосій                                                       8 – А                                             історія                                          Жебель А.А.     

Двіжона Богдан                                                         9 – Б                                             історія                                          Жебель А.А.    

Бєліков Микола                                                        МТ – 2                                          історія                                          Жебель А.А.    


Вітаємо переможців

міського етапу конкурсу-захисту

 науково-дослідницьких робіт МАН 

2013-2014 н.р.

ПІБ ліцеїста група секція місце ПІБ вчителя
Пилипчук Юлія  ТЕ-2 біофізика ІІІ Прущик Т.В.
Пилипчук Юлія  ТЕ-2 прикладна математика та математичне моделювання ІІІ Короб Л.М.
Загребельний Ілля  9-А  геометрія ІІІ Осадчий І.В.
Савицька Катерина  9-Б  психологія ІІІ Гоменюк Л.М.
Баркалова Ірина  9-Б  всесвітня історія ІІІ Жебель А.А.

 

 Вітаємо

призерів міського етапу

 Всеукраїнської учнівської олімпіади в 2013-2014 н.р. 

ПІБ ліцеїста група предмет місце ПІБ вчителя
Братусь Олександр КС-1 фізика ІІ Прущик Т.В.
Братусь Олександр КС-1 математика ІІІ Зелінська В.П.
Братусь Олександр КС-1 географія ІІІ Компанець А.Е.
Братусь Олександр КС-1 українська мова ІІІ Фоміна Т.Г.
Братусь Олександр КС-1 історія ІІІ Жебель А.А.
Братусь Олександр КС-1 правознавство ІІІ Сулім В.П.
Монастирський Олег П-1 математика ІІІ Янішевський В.В.
Монастирський Олег П-1 фізика ІІІ Тимченко С.П.
Двіжона Богдан 8-Б георгафія ІІІ Палант Л.М.
Двіжона Богдан 8-Б історія ІІІ Жебель А.А.
Двіжона Богдан 8-Б світова л-ра ІІІ Воропаєва О.Б.
Бадзюх Євген П-2 Web дизайн %