6 жовтня група Т-2 Технічного ліцею м.Києва відвідала старовинне місто Житомир!

Картинка новин: 
Новина: 

6 жовтня група Т-2 Технічного ліцею м.Києва відвідала старовинне місто Житомир!

Текст новости: 

    На мальовничих скелях, де єднаються Тетерев і Кам'янка, в самому центрі стародавніх лісів стоїть славетне місто Житомир. Існує кілька легенд про походження слова «житомир». Одна з них пов'язує Житомир з назвою маєтку древлян - «мир житичів». Інша стверджує, що тут торгували хлібом, звідси і житомир - той, хто міряє жито. Яка з них вірна не ясно до сих пір, але у самій назві міста Житомир переплелися слова мир і жито, а на старовинному гербі Житомира були зображені гостинно відкриті ворота. Інші легенди розповідають про те, що Житомир був заснований дружинником Аскольда і Діра, на ім'я Житомир, який після вбивства своїх князів втік і заснував це чарівне місто. Як би там не було, датою заснування Житомира вважається 884 рік, це одне з найстаріших міст України, і тому група Т2 Технічного ліцею вирішила його відвідати!
    Ознайомившись з видатними пам’ятками архітектури та з найстарішими будівлями Житомира, учні здійснили прогулянку, милуючись околицями, по підвісному пішохідному мосту звідки відкривається прекрасна панорама.
    Візитною карткою Житомира є будинок-музей Сергія Корольова. У будинку збережена обстановка, яка панувала там, коли в ньому ріс великий конструктор. У будинку неподалік розташований музей «Космос», там детально розказано та показано шлях космонавтики від її зародження до наших днів.