Для вступників

УВАГА!
 
Шановні майбутні ліцеїсти та їхні батьки!
18 червня на сайті  http://вступ.дтл.укр:
з 10:00 будуть висвітлені результати написаної роботи;
з 12:00 - списки рекомендованих до вступу.

   Відповідно до листа Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06.05.2020 № 063-2467 “Про зарахування до закладів освіти” Приймальна комісія Технічного ліцею м. Києва  з 01 червня 2020 року починає свою роботу в дистанційному режимі.

                                                                                           Все про вступ на сайті http://вступ.дтл.укр
 
Графік роботи приймальної комісії:
 
01 червня-30 червня 2020 року
09:00-17:00
 
       Для участі у конкурсних випробуваннях до 7-х, 8-х (на вільні місця) та 10-х  класів необхідно надіслати на електронну пошту vstup.dtl@gmail.com скан-копії документів:
    до 7-х, 8-х класів ( з 01.06 по 15.06)
-  2 заяви - на конкурсне випробування і на зарахування (7 клас8 класзаява_конкурсне_випробування);
- табель (титульний аркуш і аркуш з оцінками) успішності з рішенням пед.ради, завірений підписом директора та печаткою навчального закладу (титульний аркуш і аркуш з оцінками);
 
   до 10-х класів (з 15.06 по 25.06)
-  2 заяви - на конкурсне випробування і на зарахування (10 класзаява_конкурсне_випробування);
- свідоцтво та додаток до свідоцтва про базову загальну середню освіту.
     
     На Вашу електронну пошту буде надіслане Запрошення на написання конкурсних випробувань.Для зручності просимо в темі вказати прізвище та ім’я здобувача освіти.
 
Орієнтовні дати конкурсних випробувань:
 
вступ до 7 класу - 16 червня 2020 року о 10.00  Математика

вступ до 8 класу - 16 червня 2020 року о 10.00 Математика (фізико-математичний клас)/Біологія (природничо-математичний клас)

до 10 класу - 26 червня 2020 року о 10.00  Українська мова (диктант) та  30 червня 2020 року о 10.00 Математика (програмування; інформаційні технології; комп'ютерна інженерія)/Хімія (біохімічні технології)
 
 
Якщо кількість заяв буде перевищувати кількість посадкових місць для написання роботи в одну “сесію” ( по одному учню за партою, не більше 15 осіб у кабінеті, із забезпеченням рекомендованої відстані між учнями в класі), то таких “сесій” буде більше, про що кожного із учасників конкурсних випробувань  буде поінформовано додатково.

   Просимо всіх виявити відповідальність та приходити до ліцею відповідно до погодженої дати, за умов задовільного стану здоров'я, у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички), з розумінням поставитися до проведення процедури температурного скринінгу та інших обмежувальних заходів.
 
      З Порядком вступу до Технічного ліцею м. Києва можна ознайомитись  на  сайті закладу  http://dtl.kiev.ua  у розділі “Вступникам”.
 
                                       Телефони для довідок: 044-221-13-97; 044-221-13-98

Набір в групи: (на базі 9 класу)
1. Програмування (Математика)
2. Інформаційні технології (Математика)
3. Комп҆ютерна інженерія (Математика) 
4. Біохімічні технології (Хімія/Біологія)
 

1. Програмування - формування теоретичної бази знань учнів з основ програмування (мова С++, структурна та об’єктно-орієнтована складові). Розробка практичних додатків під операційні системи. Розвиток навичок розв’язування задач, які пропонуються на олімпіадах з інформатики різного рівня. Основи веб-програмування (мови Java Script, PHP або мова Python ). Програмування мікроконтролерів (платформа Arduino), основи Інтернету речей.
2. Інформаційні технології - знайомство з дво- та тривимірною графікою та анімацією; робота в редакторах растрової та векторної графіки; верстка поліграфічної продукції; опанування мови гіпертекстової розмітки (HTML), таблиць каскадних стилів (CSS), основ клієнтського програмування (Java Script); системи управління базами даних MySQL, основ серверного програмування (PHP).
3. Комп'ютерна інженерія - вивчення арифметичних, логічних, інформаційних та архітектурних основ будови комп’ютерів і комп’ютерних систем, призначення та принципи дії основних модулів комп’ютера, їх взаємозв’язок; вивчення основ мови програмування С/С++ і програмування мікроконтролерів на базі плати Arduino; вивчення основ захисту інформації та кібербезпеки, будови комп'ютерних мереж, операційних систем; вивчення основ технічного креслення та інженерної комп’ютерної графіки, виконання схем і технічних креслеників з використанням прикладних програмних засобів проектування та моделювання, створення 3D-моделей і друк їх на 3D-принтері.
4. Біохімічні технології ‒ отримання базових теоретичних знань і практичних навичок в області сучасних біотехнологій і хімії. При виконанні практичних робіт з біології учні опанують методи мікроскопічних та мікрохімічних досліджень різних організмів, зокрема приготування фіксованих препаратів та препаратів живих клітин; досліджують ультраструктуру рослинних та тваринних клітин; засвоюють поняття про клітинну інженерію; навчаються культивувати аеробні і анаеробні мікроорганізми в лабораторних умовах.  Девіз уроків хімії: "Навчання – через експеримент". Уроки хімії спрямовані на розвиток експериментальних умінь, дослідницької проєктної діяльності учнів, формування ключових компетентностей.  
 
Набір на 2020-2021 навчальний рік:
Випускників 6-х та 9-х класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів на  навчання 
1) – у 7 клас (базова підготовка)
2) – на 1 курс (що відповідає 10 класу середньої загальноосвітньої  школи)
3) набір до 8-х та 9-х класів проводиться в індивідуальному порядку за умови наявності вільних місць в уже сформованих класах.
 
Приймальна комісія
 
Режим роботи
приймальної комісії:
 
Щоденно з 9:00 до 17:00
 
Вихідний – субота, неділя
 
 

 
Довідки за телефонами 221-13-97 та 227-34-61. Наша адреса: Київ-105, вулиця Тампере,9.