В перший день мандрівників зачарувала дивовижна природа Ворохти та Верховини: казкові ліси, що розкинулися навколо селища і покривають карпатські гори, гірська річка Прут, що починає свій стрімкий рух на схилі найвищої гори України - Говерли.
Учні відвідали Музей гуцу́льського по́буту, етногра́фії та музи́чних інструме́нтів Рома́на Ку́млика — приватний музей в смт Верховина Івано-Франківської області.
Наступного дня ліцеїсти відвідали Драгобрат, самий високогірний гірськолижний курорт в Україні, який розташований він на висоті від 1400 до 1700 метрів над рівнем моря. 
Заключним пунктом подорожі стало Яремче — низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту.
Учні відвідали вольєрне господарство в Яремче, де мали змогу споглядати і погодувати тварин, побували в унікальному парку-музеї «Карпати в мініатюрі», який детально відображає архітектурні пам’ятки та об’єкти культурного надбання Карпат, прогулялися залізничним мостом, побачили Пробій — один з найповноводніших водоспадів Карпат.
Карпати не перестають дивувати як новачків, що вперше занурилися в чарівний світ гір, так і досвідчених туристів.
Адже тут практично кожне відоме місце овіяне стародавніми легендами та вражає чудовою енергетикою.