В цьому вкотре переконалися викладачі Технічного ліцею м.Києва, які з превеликим інтересом відвідали цікаві місця Київської області.
    Педагоги були вражені, коли потрапили до с.Мар’янівка, в цей мальвовий рай - батьківщину видатного тенора Івана Семеновича Козловського. Відвідали музей-садибу І.С.Козловського, дізналися про подробиці життя та творчості видатного українського співака – справжнього сина українського народу.
    Далі подорож продовжилась до   невеличкого поселення – с.Ковалівка, що розташувалось  на березі річки Кам’янки, неподалік Києва (Васильківський р-н.).  Вчителі були захоплені красою і  строкатістю фарб цієї маленької української Швейцарії.
    Але головною родзинкою виявилась  школа в с.Ковалівка - навчальний заклад нового типу.  В цьому навчальному закладі все зроблено з любов'ю до дітей та глибоким розумінням їх проблем: світлі, просторі класні кімнати, поділені на зони, великий актовий зал, їдальня, обладнана на сучасний зразок, бібліотека з читальним залом, зручний гардероб, спортивний комплекс. Ця школа дійсно виглядає у сьогоденні як прекрасна школа майбутнього!!!
    Це була дуже корисна, змістовна і незабутня екскурсія!