Закінчився навчальний рік, підручники здано, зошити закинуто)

Що ж тепер робити?? Цілих три місяці на відпочинок! 
Але ж як його провести, цей відпочинок?
А відповідь на це питання можуть вам дати учні групи КІ-1 Технічного ліцею, які одразу після свята Останнього дзвоника без зайвих затримок спакували валізи і вирушили у чудову подорож Карпатським краєм!
Подорож розпочалась мальовничими полонинами селища Рахів. На зеленому пагорбі діти відвідали старовинну Струківську церкву, яка знаходиться під охороною ЮНЕСКО, як пам'ятка архітектури та побуту.
Далі була мандрівка до яскравого Буковелю. 
Буковель це не тільки гірськолижний відпочинок. Це і зелені безкраї простори, чисте синє озеро, на березі якого розташувався відпочинковий комплекс. 
Також це і екстремальний відпочинок. Всі, хто бажають відчути адреналін, мають змогу покататись на самому довгому в Україні тролеї - 1130 метрів довжиною, 190 метрів над землею.
Ми спробували, і відчули справжню бурю емоцій та радості)
Наступного дня було справжнє випробовування для мандрівників.
Випробування дружбою та силою духа! Підйом на вершину України - Говерлу!
Пригоди продовжились екскурсією до Яремче, до неймовірно бурхливого водоспаду Пробій, далі був підйом на гору Гемба підйомником Пилипець, відвідування найгарнішого водоспаду Шипіт, таємнича подорож підземними ходами лінії оборони Арпада.
Ну і як же без смачненького? 
Для найвибагливіших гурманів в Селиській сироварні в місті Хуст було представлено найсмачніші натуральні сири.

Засмаглі та щасливі ліцеїсти повернулись до міста, але величезна купа фото і позитивних емоцій будуть ще довго нагадувати їм про цікаві пригоди.

Подорожуйте Україною!!