Як закінчити навчальний рік аби запам’яталося на все літо і хотілося повернутися до ліцею? Ми знаємо відповідь на це питання: «Провести квест по улюбленому місту!» Творча група розробила окремий маршрут для кожної паралелі, учні кожного класу були поділені на дві команди, які супроводжував вчитель. 
На початку квесту кожна команда отримала зашифрований телефон, на який мала зателефонувати та отримати наступну підказку. Під час проходження маршруту учасники мали зробити фото на кожній зупинці та надіслати на номер телефону, який розшифрували на початку. Також на кожній зупинці ліцеїсти виконували різноманітні завдання, які отримували від вчителів, які чекали їх по маршруту, або за допомогою додатку viber. Скільки таємниць та цікавинок виявляється приховує наше місто! 
Учні дізналися походження прізвища Петра Сагайдачного, поринули в історію Замку Ричарда Левове Серце, Десятинної та Андріївської церков, дізналися принцип роботи фунікулера, побували на Володимирській гірці та вирушили на пошуки матері Володимира Великого, знайшли охоронця Золотих Воріт та найдавніше дерево Києва. Також декламували вірші Т.Г.Шевченка, виконуали пісні, розгадували загадки та демонстрували знання з історії та хімії, англійської та математики, зарубіжної літератури та фізики…А головне – дізналися та побачили багато нового у рідному місті!
Дякуємо нашим активним учасникам, а також педагогічному колективу – жоден вчитель не лишився сьогодні в стінах ліцею, а разом з учнями всі разом мандрували вуличками рідного міста!