Державний університет телекомунікацій є провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом освіти в галузі зв`язку. Університет має IV рівень акредитації, здійснює підготовку фахівців з вищою освітою для надання якісної освіти різних освітньо-кваліфікаційних рівнів (бакалавр, спеціаліст, магістр).
    Державний університет телекомунікацій тісно співпрацює з загальноосвітніми навчальними закладами. Учні
Технічного ліцею розпочали роботу на науково-дослідницькими проектами МАН і вже 21 вересня учні провели науково-дослідні роботи використовуючи лабораторні установки кафедри фізики.
Ними були виконані наступні дослідження:

·        

Визначення моменту інерції твердого тіла правильної форми в залежності від осі обертання.

  • Дослідження залежності фото рушійної сили від відстані.
  • Визначення концентрації вільних носіїв заряду в напівпровіднику n-типу.
  • Дослідження сферичної аберації.

 

Результати даних робіт, отримані в процесі досліджень, будуть оформлені та представлені на конкурс в Малу академію наук України.
     А 6 жовтня була проведена екскурсія по навчальному закладу. Ліцеїстів провели по університету та лабораторіям з сучасним обладнанням, аудиторіям, в яких саме в цей час проводились лекційні та практичні заняття, коротко описали характер занять, показали наочне обладнання таке як комутаційні вузли, пристрої передачі даних, антенне поле тощо… По завершенню було проведено невеличку «прес-конференцію» де детальніше розповіли про переваги навчання в університеті та виборі професії, проведено анкетування ліцеїстів.
    Майбутнім абітурієнтам побажали успіхів в навчанні і вдалого вибору майбутньої професії.